usa English
Witamy na Stronie Firmy Coramex!Coramex
ul. Saperska 4
59-700 Bolesławiec

tel kom: 509-445-601,
              519-050-556

biuro@coramex.pl
www.coramex.pl
Helicopter-Serwis FuelProof Novus
Zbiorniki
zb1 Mobilne Myjki Ciśnieniowe
Mobilne wysoko ciśnieniowe myjki o pojemności 1140 litrów dostępne są w różnych wersjach silnikowych. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnym cenom nasza gama produktów cieszy się dużą popularnością.
zb1 Zbiorniki na Wodę
Nasze zbiorniki na wodę dostępne są w wersjach mobilnych oraz stacjonarnych. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnym cenom nasza gama produktów cieszy się dużą popularnością.
zb1 Mobilne zbiorniki na Wodę
Mobilny zbiornik drogowy, o pojemności 1140l, cechuje się solidną polietylenową konstrukcją; zamontowany jest na ocynkowanym, stalowym podwoziu. Dostępny z jedną lub dwiema osiami. Niski profil oraz odpowiednie przegrody zbiornika zapewniają bezpieczny i efektywny transport.
zb1 Statyczne Zbiorniki na Paliwo
Dwupłaszczowe stacjonarne zbiorniki na paliwo mogą pomieścić od 500 do 4500 litrów. Zbiorniki są w pełni zgodne z aktualnymi regulacjami prawnymi i mogą służyć w szerokiej liczbie zastosowań. Konstruowane z 3mm i 4mm grubości stali mogą wytrzymać znacznie więcej niż zbiorniki wykonane z plastiku.
zb1 Statyczne Zbiorniki Cube na Paliwo
Statyczne zbiorniki Cube 250 i 500 litrów są dobrze dopasowane do małej i średniej wielkości skali zastosowań. Dwupłaszczowa i stalowa konstrukcja wykonana jest zgodnie z najnowszymi regulacjami prawnymi. Zbiorniki można nakładać jeden na drugi. Do użytku z olejem napędowym i olejem gazowym.
zb1 Mobilne Zbiorniki Diesel
Całkowicie zgodne z regulacjami dotyczącymi transportu niebezpiecznych materiałów. Mobilne zbiorniki o pojemności 1000 i 2000 litrów umożliwiają transport paliwa na drogach UE i UK. Dwupłaszczowy zbiornik jest produkowany w całości ze stali i umocowany jest na ocynkowanym podwoziu. Do użytku z olejem napędowym i olejem gazowym.
zb1 Mobilne Zbiorniki Diesel (Bez ADR)
W naszej ofercie można znaleźć również mobilne zbiorniki umożliwiające poruszanie się np. po placu budowy, na terenie firmy itd. Pojemności kształtują się od 1000 do 9000 litrów. Dwupłaszczowa konstrukcja wykonana w całości ze stali. Zbiorniki posiadają przegrodowy model, aby zapewnić stabilność.
zb1 Zbiorniki do magazynowania paliwa
Wysoko pojemnościowe stacjonarne zbiorniki o pojemnościach od 5200 do 60000 litrów. Wytrzymałe i wykonane w całości ze stali. Wewnętrzne zbiorniki testowane są pod ciśnieniem i produkowane zgodnie z najnowszymi regulacjami prawnymi.
zb1 Poręczne zbiorniki paliwa
Zbiornik ten wykonany jest z polietylenu, formowany rotacyjnie. Idealnie nadaje się do tankowania mniejszych pojazdów lub urządzeń. Skonstruowany jest w taki sposób, by z łatwością można było go przemieszczać i podnosić.
zb1 Przenośne zbiorniki do paliwa
Lekkie i kompaktowe zbiorniki przenośne do paliwa, wyposażone są w odpowiedni system dozujący. Wykonane są z polietylenu, formowane rotacyjnie.

Rzetelna Firma